:: ECONOMY :: ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ :: ECONOMY :: ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
:: ECONOMY :: ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 36

Термін подання матеріалів

17 грудня 2024

До початку конференції залишилось днів 0



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

 
06.04.2011 13:15
Автор: Білоус Софія Василівна, асистент кафедри туризму ЛНУ ім. Івана Франка
[Інвестиційно-інноваційні процеси в економіці]
У таких зарубіжних країнах, як Угорщина, Чехія, Австрія, Швейцарія, Італія, Франція, Іспанія, Португалія туризм належить до пріоритетних галузей, внесок яких у валовий національний дохід становить 15-35%. За оцінками спеціалістів, сьогодні в туріндустрії працює більше 100 млн осіб, кожне 16-те робоче місце в світі припадає на туризм, кожна 8-ма працездатна людина в світі зайнята в цьому секторі. Що стосується України, то частка міжнародного туризму в структурі туристичних послуг країни не перевищує 35%. Згідно даних колишньої Державної служби туризму і курортів України протягом    2010 р. Україну відвідали приблизно 17 млн туристів, що на 1% більше 2009 р. На нашу думку, зважаючи на ресурсний потенціал України ці цифри говорять про те, що в нашій країні є серйозні недоліки розвитку та управління галуззю, які слід негайно усувати і однією з обов’язкових умов швидкого розвитку туризму ми вважаємо залучення інвестицій. Згідно з  оцінками експертів, доходи від туризму в Україні можуть становити щонайменше -  до 10 млрд. дол. в рік. Створивши вигідні умови для інвесторів Україна зможе розвинути туристичну галузь шляхом створення належної інфраструктури.
Потенційні джерела інвестування можна поділити на чотири групи: позичкові засоби; власні засоби; цільове бюджетне фінансування;  інші джерела ( зарубіжні фонди, благодійні засоби та інше ).
Уряд України передбачив цільове інвестування різних програм у рамках підтримання малого підприємництва. Однак одержати такі пільги непросто у зв’язку з бюрократію та корупцією, які мають місце в нашій країні. Для цього слід підготувати бізнес-план, отримати відповідні висновки експертів. Потім ці матеріали подають на конкурс інвестиційних проектів з пільговим кредитуванням. Аналогічні дії потрібно виконати, щоб взяти участь у зарубіжних інвестиційних конкурсах.
Найбільш надійним джерелом фінансування є власні кошти. Утім, як показує досвід, капіталомісткі проекти реалізовуються переважно на базі позичкових коштів. Найкращим капіталом для інвестицій є безвідсотковий кредит. Ця форма фінансування може бути реалізована тільки за рахунок позичкових коштів, що належать засновникам.
Урядові України варто розглянути також можливість надавати туристичним підприємствам податкові інвестиційні кредити у вигляді відтермінування за сплатою податків, обов'язкових платежів і зборів [2, с. 224-225].
Нажаль на сьогоднішній день однією з головних перешкод  для залучення інвестицій якраз і виступає  неефективна податкова система: в Україні діє 99 різних податків. Наша країна займає 180 місце з 181 за необтяжливістю податкової системи [1].
Важливим елементом інвестиційної політики повинно стати залучення для потреб розвитку територій туристичного призначення коштів міжнародних фондів та програм: залучення фінансування по програмах транскордонного співробітництва, ЄБРР, фондів підтримки малого і середнього підприємництва, деяких благодійних фундацій тощо.
Кожен новий турист, кожна нова компанія слугують притокові нових інвестицій, а як наслідок новим вливанням грошей в економіку України. Вкладаючи гроші у розвиток туристичної інфраструктури інвестори отримують прибуток, а населення – робочі місця. Покращуючи туристичну політику та відновлюючи пам’ятки архітектури ми робимо інвестиції у своє майбутнє, адже туризм приносить мільйони. 

Список використаної літератури:
1.Львів’яни  починають і перемагають, або чому варто втілювати стратегію вже сьогодні: Інститут міста –  Львів, 2010. – 118 с.
2.Мальська М., Худо В., Цибух В. Основи туристичного бізнесу. Навчальний посібник.– Київ: Центр навчальної літератури, 2004. - 357 с.

Е-mail: ssonzee@ukr.net

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
СТАН РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ
23.04.2011 11:35
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТОМИРЩИНИ
22.04.2011 21:13
ІНВЕСТИЦІЇ ЯК ОСНОВНА СКЛАДОВА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ
22.04.2011 14:39
ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ УКРАЇНИ
15.04.2011 11:06
ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЇХ ЗДІЙСНЕННЯ ЯК ФАКТОР УСПІШНОСТІ СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМСТВА
15.04.2011 10:44
ПЕРСПЕКТИВИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛЕГІТИМІЗАЦІЇ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ
06.04.2011 13:26




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.224 сек. / Mysql: 1599 (0.174 сек.)