:: ECONOMY :: ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЦІЛЕЙ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ :: ECONOMY :: ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЦІЛЕЙ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ
:: ECONOMY :: ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЦІЛЕЙ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 37

Термін подання матеріалів

23 січня 2025

До початку конференції залишилось днів 2



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЦІЛЕЙ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ

 
19.09.2024 16:01
Автор: Терещенко Артем Миколайович, аспірант кафедри економіки та фінансів підприємства, Державний торговельно-економічний університет, м. Київ
[1. Економічні науки;]


Науково-практична проблематика вдосконалення інформаційного забезпечення у формуванні фінансового потенціалу підприємства торгівлі є ключовим драйвером підвищення його ефективності та конкурентоспроможності. У сучасних умовах особливого значення набуває інтеграція систем підприємства на рівні API, зокрема з контрагентами, що забезпечує безперебійний та оперативний обмін даними. Це дозволяє ефективно збирати, обробляти та аналізувати великі обсяги даних, включаючи інформацію про продажі, клієнтську поведінку та ринкові тенденції, з фокусом на фінансові цілі, зокрема формування та підтримання фінансового потенціалу.

Використання сучасних інструментів аналізу даних, зокрема Tableau, сприяє проведенню більш якісного фінансового аналізу. Якість фінансового аналізу дозволяє підвищити шанси до визначення важливих економічних тенденцій та дозволяє візуалізувати складні дані для прийняття поінформованих рішень. У свою чергу автоматизація фінансових операцій через спеціалізоване програмне забезпечення допомагає оптимізувати рутинні процеси, такі як облік та бюджетування, забезпечуючи високу точність і мінімізуючи можливість помилок. Інтеграція різних інформаційних систем через API сприяє ефективному обміну даними та підтримці процесу прийняття рішень шляхом формвання бази найбільш актуальних даних.

Схожої думки притримується Стецюк П. А. [1]. Науковець у межах своїх напрацювань визначає необхідність оптимізації інформаційних потоків у сфері бухгалтерського та управлінського обліку, що може у свою чергу призвести до покращеного управління фінансовими ресурсами підриємства вцілому.

Ми погоджуємося з автором, адже впровадження та застосуванню нових ІТ-систем і аналітичних інструментів, є важливим аспектом, оскільки ефективне використання цих технологій безпосередньо впливає на успішність підприємства торгівлі, шляхом покращення взаємодії з клієнтами та постачальниками через інформаційні технології, такі як CRM-системи та API-інтеграцію. У свою чергу підвищення лояльності контрагентів та оптимізації процесів постачання переважно позитивно впливають на фінансовий стан компаній.

Важливою складовою процесу впровадження сучасних інформаційних систем є також забезпечення конфіденційності даних. Проблематику конфіденційності було детально розглянуто Ревак І.О., Підхомний О.М., Винник С.С [2]. Автори визначають, що впровадження інноваційних IT-систем у сфері фінансового контролю є ключовим для підвищення ефективності підприємств. Однак це вимагає суворого дотримання конфіденційності інформації, оскільки фінансові та особисті дані можуть бути вразливими до кіберзагроз. Забезпечення належного захисту даних не тільки відповідає правовим вимогам, але й зміцнює довіру між підприємством та його клієнтами, що опосередковано впливає і на фінансовий стан підприємств.

Ми підтримуємо висновки авторів та погоджуємося, що забезпечення безпеки даних є надзвичайно важливим, оскільки фінансова інформація часто є конфіденційною. Використання сучасних методів шифрування та захисту даних допомагає убезпечити цю інформацію від несанкціонованого доступу.

Таким чином впровадження на підприємства API інтеграції та новітніх IT систем дозволяє покращити інструментарій фінансового аналізу та прогнозування, особливо за допомогою сучасних технологій, таких як машинне навчання та штучний інтелект, дозволяє адаптуватися до змін у ринкових умовах та впливає на фінансовий стан підприємства торгівлі.  Усі ці кроки разом формують стратегію інформаційного забезпечення, що дозволяє підприємству торгівлі не лише збільшити свій фінансовий потенціал, але й залишатися гнучким та конкурентоспроможним у швидко змінюваному бізнес-середовищі.

Список літератури:

1. Стецюк П. А Інформаційне забезпечення управління фінансовими ресурсами підприємства. Економіка. Менеджмент. Бізнес. 2024. № 2. С. 48-53.

2. Ревак І. О., Підхомний О. М., Винник С. С. Розвиток інновацій у системі фінансового контролю підприємницьких структур: соціальні проблеми впровадження та правовий статус інформаційних ресурсів. Актуальні проблеми інноваційної економіки та права. 2024. № 1. С. 51-58.

______________________

Науковий керівник: Багацька Катерина Володимирівна, доктор економічних наук, доцент, професор, Державний торговельно-економічний університет, м. Київ



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
31.08.2024 14:22
ВИКОРИСТАННЯ НАПІВАВТОМАТИЗОВАНИХ МЕТОДІВ МАШИННОГО НАВЧАННЯ З МЕТОЮ КЛАСИФІКАЦІЇ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗА СФЕРОЮ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ
30.08.2024 23:23
ПІДХОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ПРОЄКТАМИ
21.09.2024 15:28
АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВИХ КАМПАНІЙ ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ НА МАРКЕТПЛЕЙСІ ЕПІЦЕНТР
21.09.2024 15:11
СУТНІСТЬ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ПРОЦЕСІ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ
19.09.2024 16:29
ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКИЙ СТАН КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»
18.09.2024 23:19
ОЦІНКА ПРИВАБЛИВОСТІ КРАЇН ДЛЯ Е-КОМЕРЦІЇ: ПОРІВНЯННЯ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ
18.09.2024 20:16
СПЕЦИФІКА ФОРМУВАННЯ ТА ОБРОБКИ ДАНИХ МОНІТОРИНГУ СОЦІО-ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
18.09.2024 13:59
ENVIRONMENTAL ISSUES OF AGRICULTURAL INTENSIFICATION (BASED ON THE EXAMPLE OF THE REPUBLIC OF AZERBAIJAN)
09.09.2024 14:15
РЕГІОНАЛЬНИЙ МАРКЕТИНГ У СИСТЕМІ ПІСЛЯВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ В УКРАЇНІ
06.09.2024 13:18




© 2010-2025 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.273 сек. / Mysql: 1630 (0.213 сек.)