:: ECONOMY :: ОКСИГЕНОТЕРАПІЯ, ЯК МЕТОД ЛІКУВАННЯ АНЕМІЇ У ПАЦІЄНТІВ ЖІНОЧОЇ СТАТІ З ХРОНІЧНИМ НЕОБСТРУКТИВНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ :: ECONOMY :: ОКСИГЕНОТЕРАПІЯ, ЯК МЕТОД ЛІКУВАННЯ АНЕМІЇ У ПАЦІЄНТІВ ЖІНОЧОЇ СТАТІ З ХРОНІЧНИМ НЕОБСТРУКТИВНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ
:: ECONOMY :: ОКСИГЕНОТЕРАПІЯ, ЯК МЕТОД ЛІКУВАННЯ АНЕМІЇ У ПАЦІЄНТІВ ЖІНОЧОЇ СТАТІ З ХРОНІЧНИМ НЕОБСТРУКТИВНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 35

Термін подання матеріалів

20 листопада 2024

До початку конференції залишилось днів 0



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ОКСИГЕНОТЕРАПІЯ, ЯК МЕТОД ЛІКУВАННЯ АНЕМІЇ У ПАЦІЄНТІВ ЖІНОЧОЇ СТАТІ З ХРОНІЧНИМ НЕОБСТРУКТИВНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ

 
12.07.2023 22:18
Автор: Вінтонів О.Р., кандидат медичних наук, доцент, кафедра хірургії ПО та урології, Івано-Франківський національний медичний університет, м. Івано-Франківськ, Україна; Столярчук М.М.
[18. Медичні науки;]

Актуальність: Інфекція верхніх сечових шляхів (ІВСШ) — найбільш поширена в сучасній терапевтичній та урологічній практиці, її частота в структурі госпітальних інфекцій сягає 45–50 %, схильна до  рецидивів і не має тенденції до зниження. 

Мета дослідження: розробити комплексний метод лікування ІВСШ для ефективного впливу на бактеріальну флору сечових шляхів у жінок з пієлонефритом та удосконалити спосіб лікування анемії.

Матеріал і дослідження: для досягнення встановленої мети проведено комплексне клініко-лабораторне обстеження 58 жінок з безсимптомною бактеріурією та анемією легкого ступеня, які становили основну групу. 20 жінок без ознак сечових інфекцій та анемії становили контрольну групу. Жінки основної групи після проведеної антибактеріальної терапії залежно від способу комплексного лікування були розподілені на дві клінічні групи. До першої клінічної групи увійшли 28 жінок,  для яких використано рослинний препарат, що застосовується при лікуванні запальних захворювань сечових шляхів. До другої клінічної групи увійшли 30 пацієнток, які отримували 200 мл озонованого фізіологічного розчину внутрішньовенно один раз на день протягом 10 днів. Вік пацієнток коливався від 18 до 37 років, середній вік жінок основної групи становив 29,5 ± 3,6 року, контрольної — 26,4 ± 4,3 року. 

Результати дослідження: після проведеного лікування рецидив захворювання визначався у 7 (25 %) жінок з традиційним лікуванням і у 2 (6,7 %) жінок, які отримували озонотерапію. Після проведеного лікування рослинним препаратом було визначено, що залізо сироватки крові  збільшилось  майже вдвічі, а після озонотерапії — у 3,5 рази, практично дорівнюючи контрольним показникам. Рівень трансферину підвищився в 1,3 рази після використання рослинного препарату та втричі після застосування озону. Також після застосування медичного озону нормалізувалися показники феритину. Зміни доплерометричних показників  вказували на покращення стану сечовидільної системи після озонотерапії у 93,3 %, після фітолікування — у 67,9 %.

Висновок: використання комплексної патогенетично обґрунтованої терапії, спрямованої на оптимізацію ефективності лікування ІВСШ, не має побічних ефектів і дозволяє поліпшити результати лікування пацієнток із пієлонефритом, зменшити кількість прийому антибактеріальних препаратів та запобігти рецидивам сечових інфекцій, що сприятиме значному зниженню кількості анемій та покращанню показників метаболізму еритроцитів.



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
ВИВЧЕННЯ ТРАНКВІЛІЗУЮЧИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ТАРТРАТОГЕРМАНАТІВ МАГНІЮ ТА ЛІТІЮ В ТЕСТІ «КУБИК»
14.07.2023 15:02
ЕФЕКТИВНІСТЬ КІНЕЗІТЕРАПІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ БАЛАНСУЮЧОЇ ПЛАТФОРМИ В РЕАБІЛІТАЦІЇ ПАЦІЄНТІВ МОЛОДОГО ВІКУ З МІОГЕННОЮ ЦЕРВІКАЛГІЄЮ
12.07.2023 14:40




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.316 сек. / Mysql: 1570 (0.25 сек.)