:: ECONOMY :: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ТА УКРАЇНА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ :: ECONOMY :: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ТА УКРАЇНА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ
:: ECONOMY :: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ТА УКРАЇНА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 37

Термін подання матеріалів

23 січня 2025

До початку конференції залишилось днів 3



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ТА УКРАЇНА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ

 
14.04.2023 10:58
Автор: Щепетко Богдан Миколайович, студент, Херсонський державний аграрно-економічний університет
[14. Політичні науки;]

Поняття інтеграція — є у розумінні кожного. В першу чергу, — це процес поєднання, взаємопроникнення. Більше розкрито можна охарактеризувати це твердження як, стан взаємозближення й утворення взаємозв’язків, згуртування, об’єднання політичних, економічних державних і громадських відносин в межах держави чи країни. Сам термін «інтеграція», латинського походження. Перекладається, як «влиття» до єдиного цілого. 

«Інтеграція» — то є, поповнення, відновлення. Термін має різні напрями: екологічна, економічна, міжнародна, міжетнічна, природна та інші .

Більше за все цікавить питання інтеграційних відносин Європи та України. Більшість дослідників вважають, що процес європейської інтеграції, не мають єдиного поступу та концепції. Свої відтоки формування історичної тенденції то тісної співпраці народів Європи, це події від Першої світової  війни. Євросоюз об’єднує собою 27 держав-членів які саме розташовані в Європі та межі альянсу не є закритими.

Отже, процес єднання тільки набирає свої оберти. Питання України як Великої, вільної та дружньої держави та партнера має велике значення. Україна плідно працює над створенням нових стандартів розвитку українського народу до всіх європейських напрямів і це вірна ціль.

Відносини між Україною та Альянсами точаться ще з 1991 року. Головною метою керівництва та народу України є максимальне наближення до поставленої мети яка з року в рік має свої відтінки. Такі як «Майдан Незалежності» чи агресивна війна проти нашої держави.

Україна вже кандидат на вступ до Євросоюзу і це маленька перемога. Загальними перевагами увійшли: єдність, спільна праця, більш відкритий ринок, обмін кадрами різних верств праці, пізнання ближче до культур, звичаїв обох сторін.

З огляду на більшість особливостей питання, якщо Україна вступить до Європейського Союзу, держава зможе розірвати ланцюг війни з Росією і наблизитись до стратегічної мети – бути членом ЄС і НАТО. Це — унікальний, історичний момент. І перед Україною стоїть надзвичайно амбітна ціль. Це реальна можливість розірвати цей ланцюг війни з російською федерацією і наблизити Україну до її стратегічної мети – бути членом Європейського Союзу і НАТО. Понад 91% громадян України виступають за вступ України до Альянсу. Україна заслужила стати членом Європейського Союзу, бо Збройні сили України захищають не лише нашу незалежність і свободу, але й країни Європейського Союзу. Тож Україна впевнено тримає курс на свої політичні, економічні, культурні напрями зростання, над чим плідно працюють обох боків як  держава-кандидат так і сам союз. Ця мета буде досягнута [1].

Список використаних джерел:

1.Вікіпедія.(2023). Європейська інтеграція — https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Європейська_інтеграція

_____________________________________________________________________

Науковий керівник: Черненко Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач, Херсонський державний аграрно-економічний університет 

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter




© 2010-2025 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.276 сек. / Mysql: 1630 (0.22 сек.)