:: ECONOMY :: АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ У ПРОЄКТУВАННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВА :: ECONOMY :: АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ У ПРОЄКТУВАННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВА
:: ECONOMY :: АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ У ПРОЄКТУВАННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВА
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 36

Термін подання матеріалів

17 грудня 2024

До початку конференції залишилось днів 0



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

АЛГОРИТМІЧНІ МОВИ У ПРОЄКТУВАННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВА

 
27.01.2023 13:04
Автор: Дедюхіна Юлія Олександрівна, викладач програмування та інформаційних дисциплін, спеціаліст, ВСП «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України»
[2. Інформаційні системи і технології;]

ORCID: 0000-0002-8657-8297 Yuliia Dediukhina

На цей час, практично всі суб’єкти ринку незалежно від форми власності, виду діяльності, кількості працюючих тощо, орієнтовані на виробництво і продаж товарів, надання послуг чи виконання робіт, тяжіють до організації ефективної торгівлі через інтернет, максимізації прибутку через розширення клієнтської бази. Для успішної реалізації таких цілей керівникам необхідно аналізувати значну кількість даних і забезпечувати ефективне управління усіма видами ресурсів, зокрема фінансових, матеріальних і трудових.

Серед потужних сучасних прикладних рішень для автоматизації робочих процесів, особливо на великих підприємствах, з нашої точки зору, окрему увагу слід приділити впровадженню систем програмного забезпечення (ПЗ) для планування ресурсів підприємства (ERP). Хмарні технології роблять доступними ці рішення також і для малого бізнесу. За їх допомогою можливо забезпечити повну автоматизацію усіх бізнес-процесів і налагодити ефективний контроль за виконанням управлінських рішень.

ПЗ ERP – це набір програм, призначених для управління та інтеграції ділової діяльності, яка включає закупівлі, виробництво, продажі й отримання платежів, інвестиційне проєктування, управління трудовими ресурсами, коштами тощо, ы надає точні дані в режимі реального часу, які допомагають учасникам приймати обґрунтовані фінансові, господарські й управлінські рішення [1]. Таке ПЗ фактично є єдиним інформаційним простором, який дозволяє забезпечити децентралізацію бізнес-процесів і дистанційну роботу, ефективне фінансове, операційне та бізнес-планування, комплексну підтримку електронної комерції, забезпечення стабільного руху коштів, безпечні транзакції, швидку взаємодію з клієнтами онлайн і своєчасну доставку, автоматизацію маркетингу (разом з інструментами CRM), бухгалтерського та інших видів обліку, інтеграцію ланцюга поставок.

Проєктування інформаційних систем охоплює: проєктування об'єктів даних, які будуть реалізовані в базі даних; проєктування програм, екранних форм, звітів, які забезпечуватимуть виконання запитів до даних; облік конкретного середовища або технології, а саме: топології мережі, конфігурації апаратних засобів, використовуваної архітектури (файл-сервер або клієнт-сервер), паралельної і розподіленої обробки даних тощо [2].

Для проєктування систем ПЗ типу ERP використовують високорівневі алгоритмічні мови, зокрема Python, Java, С/С++, ABAP та інші [3]. Вони враховують концепцію логічних баз даних, яка забезпечує високий рівень абстракції від їх основних рівнів, підтримують усі платформи і мови програмування. Також вони дозволяють забезпечити високу продуктивність і доступність таких систем у кластерах недорогих офісних комп’ютерів.

Таким чином, використання зазначених технологій під час проєктування систем ПЗ ERP та упровадження їх у різних галузях національного господарства сприяє отриманню позитивних економічних, соціальних, науково-технічних ефектів.

Список використаних джерел:

1. Планування ресурсів підприємства (ERP). URL: https://bizmag.com.ua/planuvannia-resursiv-pidpryiemstva-erp/.

2. Проектування інформаційних систем: Загальні питання теорії проектування ІС (конспект лекцій). Навч. посіб. для студ. спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». КПІ ім. Ігоря Сікорського. Уклад.: О. C. Коваленко, Л. М. Добровська. Київ. 2020. 192 с.

3. ABAP. URL: https://en.wikipedia.org/wiki/ABAP.



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
ДОСЛІДЖЕННЯ ПОВЕДІНКИ РУХУ КЕРОВАНИХ СИСТЕМ ЗАСОБАМИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
24.01.2023 19:05
ТРАНСФОРМАЦІЯ СУЧАСНОГО ЦИФРОВОГО ДИЗАЙНУ
24.01.2023 18:16
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ТА ЕЛЕМЕНТИ КІБЕРБЕЗПЕКИ
16.02.2023 15:27
ОГЛЯД МЕТОДІВ СЕГМЕНТАЦІЇ ЗОБРАЖЕНЬ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ’ЄКТІВ
15.02.2023 19:00




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.234 сек. / Mysql: 1599 (0.181 сек.)