:: ECONOMY :: ХАРАКТЕРИСТИКА ІНВЕСТУВАННЯ У РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ :: ECONOMY :: ХАРАКТЕРИСТИКА ІНВЕСТУВАННЯ У РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ
:: ECONOMY :: ХАРАКТЕРИСТИКА ІНВЕСТУВАННЯ У РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 37

Термін подання матеріалів

23 січня 2025

До початку конференції залишилось днів 2



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ХАРАКТЕРИСТИКА ІНВЕСТУВАННЯ У РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ

 
12.10.2022 13:41
Автор: Брич Леся Володимирівна, кандидат наук з державного управління, Національний університет "Львівська політехніка", Львів, Україна
[16. Державне управління;]

Інвестиції у розвиток людини на сімейному рівні є головним фактором її добробуту, а також формують людський капітал наступних поколінь. Самоінвестування або інвестиції людини, вироблені ним самим, мають різноманітні характеристики, оскільки взаємопов'язані з великою кількістю і видів навчальної діяльності. Уважне ставлення до свого здоров'я та емоційно-духовного стану, набуття освіти тощо можна розглядати як інвестиційні рішення, а також можна визначити витрати та вигоду від цих рішень. Недоліки самоінвестування можуть мати разовим і багаторазовим характерами, наприклад, на навчання потрібен певний час, а вигода від нього полягає в передбачуваній різниці доходів, залежної від того, чи отримав людина дану освіту. Також особливу роль в інвестуванні в освіту відіграють альтернативні витрати, наприклад, у вигляді втрачених коштів, які можна було заробити за цей час, виділений на навчання.

Інвестиційна політика у розвиток людського капіталу має значний характер для корпорацій і держави, оскільки надає можливість прийняти та проаналізувати досвід зарубіжних компаній, об'єднатися з метою вирішення світових завдань. Відсоток вкладення коштів міжнародними корпораціями та фондами у розвиток людського капіталу України на цей час невеликий, але простежуються тенденції його збільшення. До механізмів такого інвестування можна віднести стажування в іноземних корпораціях, навчання з обміну, професійні конкурси на міжнародній основі, міжнародні конференції й так далі. Таким чином, джерела та механізми інвестування у розвиток людського капіталу мають різні характеристики та вимагають вкладень як на мегарівні, так і на мікрорівні [1-2].

Від розвитку людського капіталу безпосередньо залежить розвиток діяльності корпорацій й сталий розвиток регіону, тому джерела та механізми інвестування відіграють велику роль у цьому процесі. Розвиток та формування людських ресурсів можна розглядати як елемент національного надбання.

В умовах постійно мінливого зовнішнього середовища та затребуваності цифрових технологій необхідно слідувати всім світовим тенденціям розвитку персоналу, оскільки саме люди є цінним ресурсом для зростання та успіху. Формування, розвиток та вдосконалення цифрових компетенцій співробітників є важливим завданням для сучасних компаній. 

Високий рівень цифрових компетенцій співробітників з кожним роком зростає та забезпечує конкурентні переваги, тому можна вважати, що важливими джерелами та механізмами інвестування у розвиток людського капіталу  є саме вкладення у навчання цифрових знань співробітників на основі сучасних технологій.

Список використаних джерел

1. Гізело О. І. Інвестиції в людський капітал як умова соціального розвитку України. Ринок праці та зайнятість населення. 2015. №1. С. 11–14

2. Павленко Т. Ю. Формування і розвиток людського капіталу та його роль у підвищенні економіки країни. Економіка та управління підприємствами машинобудівної галузі: проблеми теорії та практики. 2014. №3. С. 57–65.



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
МІСЦЕВІ ФІНАНСИ В СИСТЕМІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: ОСОБЛИВОСТІ ВОЄННОГО ПЕРІОДУ
27.10.2022 03:15
ДЕРЖАВНІ СЛУЖБИ У СИСТЕМІ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ: ОКРЕМІ ПИТАННЯ СТАТУСУ
24.10.2022 21:24
ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ
24.10.2022 18:04




© 2010-2025 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.271 сек. / Mysql: 1630 (0.209 сек.)