:: ECONOMY :: СУЧАСНІ ДІДЖИТАЛ-ТЕХНОЛОГІЇ СТРАХОВОГО РИНКУ :: ECONOMY :: СУЧАСНІ ДІДЖИТАЛ-ТЕХНОЛОГІЇ СТРАХОВОГО РИНКУ
:: ECONOMY :: СУЧАСНІ ДІДЖИТАЛ-ТЕХНОЛОГІЇ СТРАХОВОГО РИНКУ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 37

Термін подання матеріалів

23 січня 2025

До початку конференції залишилось днів 3



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

СУЧАСНІ ДІДЖИТАЛ-ТЕХНОЛОГІЇ СТРАХОВОГО РИНКУ

 
28.04.2022 15:34
Автор: Прокопчук Олена Тодорівна, доктор економічних наук, доцент, Уманський національний університет садівництва, м. Умань; Улянич Юлія Василівна, кандидат економічних наук, доцент, Уманський національний університет садівництва, м. Умань; Гузар Денис Русланович, магістрант, Уманський національний університет садівництва, м. Умань
[Інформаційні системи і технології]

З кожним роком зростає кількість страхових продуктів, що продаються он-лайн, розвиваються сервіси віддаленого врегулювання збитків, впроваджуються мобільні додатки. Діджиталізація є новим напрямком формування страхового ринку України, а її процеси допомагають швидко та в доступній формі одержати інформацію про будь яку установу, тому одним із позитивних моментів її впровадження стає формування відкритого в інформаційному сенсі страхового ринку.

Таблиця 1

Сучасні діджитал-технології страхового ринку [1]




У пошукових системах досить легко знайти офіційні вебсайти страхових компаній, але проаналізувавши їхні офіційні сайти, можна підкреслити, що 20% зареєстрованих страхових компаній їх не мають. Причому частка компаній зі страхування життя, які не мають офіційних веб-сайтів, є значно вищою та становить 64% від зареєстрованих «life» страхових компаній. 

Крім того, все більше інтернет-користувачів використовують соціальні мережі. За 2020-2021рр. кількість користувачів Facebook в Україні зросла на 67% – з 6,6 до 11 млн осіб, про що повідомляє онлайн-видання Watcher з посиланням на дані внутрішньої статистики [2]. Соціальні мережі є однією із найкращих рекламних платформ, що можуть бути задіяні в рекламі страхових продуктів, де розміщуються новини страховика, акційні пропозиції тощо. Як наслідок, третина страхових компаній уже сьогодні надає посилання на зв’язок із соціальними мережами, месенджерами та відеоплатформами. Із них 29% – це компанії з ризикового страхування та 3% страховиків, які надають послуги зі страхування життя [3]. 

Діджиталізація є новим напрямком формування страхового ринку, що передбачає цілу низку технологій у поєднанні із телекомунікаційними системами, сприяє покращенню обслуговування як потенційних клієнтів страхових організацій, так і діючих страхувальників. Факторами, що сприяють розвитку діджиталізації на страховому ринку, є формування фактично нового цифрового суспільства, яке ґрунтується на використанні різноманітних діджитал-технологій. 

Список використаних джерел:

1. Brennen S. Digitalization and Digitization. URL: http://culturedigitally.org/ digitalization-and-digitization/ (дата звернення: 11.02.2022).

2.Савчук К. На підйомі: як у 2021 році зростали ринки e-commerce в різних країнах світу. URL: https://elnews.com.ua/uk/na-pidjomi-yak-u-2021-roczi-zrostalyrynky-e-commerce-v-riznyh-krayinah-svitu/ (дата звернення: 09.03.2022)

3. В. Фіщук. Україна – 2030 – країна з розвинутою цифровою економікою. Український інститут майбутнього: URL: https://strategy.uifuture.org/kraina-zrozvinutoyu-cifrovoyu-ekonomikoyu. html#6-2-1 (дата звернення: 15.02.2022).



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
CЕРВІС ДИСТРИБУТИВНО-СЕМАНТИЧНОГО АНАЛІЗУ ТЕКСТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АЛГОРИТМІВ WORD2VEC ТА MAJORCLUST
29.04.2022 21:17
РІЗНИЦЯ МІЖ XML ТА JSON
26.04.2022 18:23
LINQ ЯК АЛЬТЕРНАТИВА SQL
20.04.2022 19:37




© 2010-2025 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.291 сек. / Mysql: 1630 (0.24 сек.)