:: ECONOMY :: ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ МАРКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ :: ECONOMY :: ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ МАРКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ
:: ECONOMY :: ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ МАРКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 35

Термін подання матеріалів

20 листопада 2024

До початку конференції залишилось днів 0



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ МАРКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ

 
21.12.2020 17:37
Автор: Власенко Наталя Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, Херсонський національний технічний університет; Карпенко Дар’я Сергіївна, студентка 3МНба, Херсонський національний технічний університет
[Секція 2. Менеджмент. Маркетинг;]

Однією з характерних рис сучасного ринку є висока конкуренція серед його учасників. Популярність товарів на ринку, обсяг продажу, імідж підприємства багато в чому залежать від ефективності реклами, тому сьогодні реклама є основою будь-якого бізнесу. 

Метою дослідження є зовнішня реклама як засіб маркетингової комунікації.

Психологічний вплив реклами включає чотири основних етапи: залучення уваги, збудження інтересу, переконання, прийняття рішення. Слід визначити, що порушення послідовності етапів або виключення якогось з них призведуть до того, що споживач не буде сприймати рекламу.

Зовнішня реклама – це реклама, що розміщується поза приміщеннями. Це сегмент рекламного ринку, який динамічно розвивається, тому що вона – один з найбільш гнучких і зручних засобів реклами, який дозволяє встановити контакт зі споживачем і донести до нього необхідну інформацію. Особливістю зовнішньої реклами є те, що вона через зоровий канал сприймається споживачем як сукупність образів. Теоретичними засадами такої реклами слід вважати теорію прямого, безпосереднього сприйняття Д. Гібсона, згідно з якою, сприйняття представляє собою акт отримання інформації із структур світлового потоку, який пов'язаний зі сферою інтересів конкретної людини [1].

Одним з видів передачі рекламної інформації в цьому середовищі є різні носії (рекламний щит/білборд, призматрон/призмавіжн, суперсай, ультравіжн, призмаборд, юніпол, суперборд, установки на даху, брендмауери й ін.), які представляють собою дизайн-системи [2]. Специфіка таких об’єктів реклами полягає в концентрованому донесенні інформації до споживача через образно-емоційну сферу та через тісну взаємодію із середовищем.

Відмінною рисою зовнішньої реклами є те, що рекламне звернення має бути яскравим, і водночас простим і лаконічним, таким, що доносить головну ідею споживачу і спонукає його на конкретні дії, оскільки дуже часто сприймається споживачами з вікна автомобіля або громадського транспорту. Враховуючи це, однією з помилок є ігнорування рекламодавцем психології поведінки споживача при сприйнятті рекламного звернення, і саме тому рекламне послання може не доходити до свого кінцевого адресата.

Усі види носіїв зовнішньої реклами є об'єктами міського простору й соціуму. Тому також існує проблема взаємодії міського простору, що сформувався, з атрибутами сучасного життя, яким є зовнішня реклама. 

Слід зазначити, що останні роки характеризуються інтенсивним зростанням ринку реклами, це спричинило перенасиченість вулиць низькоякісними рекламними засобами. «Інформаційний шум» на вулицях сучасних міст досягнув такого рівня, що час контакту з білбордом скоротився до трьох секунд, а то і менше. Тому основною вимогою до зовнішньої реклами має бути органічне «вписування» у міське середовище, що завершить його гармонійну цілісність у залежності від тієї чи іншої зони, для якої вони проектуються та не буде викликати у споживачів невдоволення, яке суттєво впливає на ефективність рекламних заходів.  

Список викоростаних джерел:

1. Гибсон Дж. Экологический поход к зрительному восприятию: пер. с англ. /Дж. Гибсон; под общ. ред. А.Д. Логвиненеко. – М.: ИНФРА-М, 1997. – 94 с.

2. Авраменко Д.К. Дизайн сучасної зовнішньої реклами в Україні: автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства:спец. 17.00.07 «Дизайн» / Д.К. Авраменко. – Харків, 2012. – 20 с.      



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.317 сек. / Mysql: 1570 (0.266 сек.)