Однією з основних потреб самореалізації молоді залишається праця, а тому не втрачає актуальності питання працевлаштування випускників вищих начальних закладів (ВНЗ). Нішу молодіжної зайнятості визначають однією з пріоритетних складових соціальної політики України, адже молодь — найбільший стратегічний ресурс країни. Молодь є специфічною соціально-демографічною групою, яка посідає особливе місце в соціальній структурі суспільства та відіграє значну роль у громадсько-політичному житті кожної держави [1].
Метою магістерської роботи є управління проектом створення web-базованої системи, що надає можливість студентській молоді швидко знаходити вакансії, що відповідають напрямку підготовки студента, слідкувати за змінами тенденції ринку міста та району, виходити на зв'язок з роботодавцями та контактувати з іншими користувачами системи з використанням різних методів проектування web-базованої системи на етапі планування задля успішності та цілісності цього проекту [2].
Використання гнучких засобів автоматизації дозволить вирішити питання, що полягає у прогнозування ситуації на ринку, структуру економічних відносин, завдяки оперативному економічному аналізу діяльності систем працевлаштування, аналізування та оновлення інформації щодо активних користувачів, обґрунтування прийняття управлінських рішень в умовах різного роду невизначеностей для створення системи.
Так, компанію що шукають молодих та перспективних працівників співпрацюють з університетами, тому усі пропозиції щодо роботи можна розміщувати у спеціальній web-базованій системі працевлаштування студентів.
Після кожного етапу внесення змін варто фіксувати у систему контролю версій, документувати вплив на проект змін. Також важливо оцінити ризики. Ієрархічна структура ризиків зображена на рисунку 1.
Висновок
Для проекту важливо встановити резерв ресурсів та визначити можливі ризики, оцінити їх вплив на проект та можливість попередження та подолання.
За допомогою проектного підходу можна наочно розглянути та реалізувати проект, розбивши попередньо його на відповідні фази та етапи.
Список використаної літератури
1. Молодь України : від освіти до праці / [Оксамитна С., Виноградов О., Малиш Л., Марценюк Т.; за ред. С. Оксамитної]. — К. : ВПЦ НаУКМА, 2010. — 202с.
2. Гук Н. А. Співпраця роботодавців та ВНЗ щодо розв’язання питань подальшого працевлаштування молоді
|