Технології 3D-друку розширили свої горизонти на різні аспекти використання. Сьогодні можна сміло ствердити, шо дана технологія друку активно вивчається та застосовується в медицині, освіті, промисловому руслі, тощо.
Принтери різних розмірів можна знайти всюди, в навчальних закладах, лікарнях, ринках, ІТ-компаніях, тощо.
Значення та важливість підкреслюється активними користувачами, що дає змогу 3D активно розвиватись та поширюватись на ринку в різних цілях, як корисних, так і для розваг.
На даний момент можна на пальцях підрахувати кількість розроблених продуктів, на основі 3d-технологій, які вийшли на ринок та вже закріпились.
Багато експертів пророкують створення фабрик нового формату, які не будуть спеціалізуватися на декількох видах однотипної продукції, а які зможуть виробляти буквально все що завгодно завдяки універсальності технології 3D-друку та можливостям масштабувати принтер навіть до розмірів цілого будинку.
Успішність тієї, чи іншої бізнес-моделі завжди відповідає рівню її потрібності. Якщо даний товар, чи послуга сильно цікава користувачам, високо розкручена в мережі та на ринку збуту, це вже гарантує подальший успіх.
Твердження, що бізнес, заснований на 3D друку, є прибутковим, ґрунтується на думках цілого ряду фахівців, які працюють в цій галузі.
Постановка проблеми полягає у визначенні ефективності функціонування 3D технології у різних сферах обслуговування громадян, а також у з’ясуванні ролі технології у свідомості людини.
Актуальність теми зумовлена активним розвитком та масовим використанням 3D-технологій в світі. Для людства все більше і більше спрощується життя, зокрема багато спрощує та полегшує нам Інтернет, який на даний час сильно виріс в прогресі та став досить розвинутим і зручним середовищем для комунікації з людьми.
Об’єктом дослідження є проект з управління розробки інтернет-магазину 3D-технологій, а саме використання цих технологій в світі для задоволення інформаційних потреб користувача.
Особливості використання даних технологій як сучасного засобу на вплив ІТ розвитку та використання між користувачами.
У 2015 році спостерігалося зростання ринку 3D-друку, а також матеріалів і супутніх послуг на 56% в порівнянні з минулим роком. Тоді обсяг ринку становив 5,2 млрд. Дол. Сьогодні аналітики IDC прогнозують, що обсяг ринку до 2017 року в грошовому еквіваленті зростання складе приблизно 59%, а в кількісному - 30%. У 2018 році, за прогнозами Canalys Research, обсяг ринку складе 16,2 млрд. Темпи розвитку 3D-технологій зображено на рисунку 1.1.
Висновок
В даний час Інтернет став одним з основних інструментів ведення бізнесу. Це пояснюється як популярністю Інтернету, так і його перевагами для ведення комерційної діяльності. Присутність торгової компанії в Інтернеті необхідно для успішної конкурентної боротьби в сучасних умовах.
Управління проектом розробки інтернет-магазину 3D-технологій передбачає залучення до команди проекту спеціалістів різних спеціальностей. Важливим етапом розробки є планування проекту, відповідно до якого проходитиме реалізація проекту. Відхилення проекту можливі, їх також варто передбачити. Після кожного етапу внесення змін варто фіксувати у систему контролю версій, документувати вплив на проект змін. Для проекту важливо встановити резерв ресурсів та визначити можливі ризики, оцінити їх вплив на проект та можливість попередження та подолання.
В результаті проекту має бути розроблена методологія щодо управління розробки проекту інтернет-магазину 3D-технологій. За допомогою проектного підходу можна наочно розглянути та реалізувати проект, розбивши попередньо його на відповідні фази та етапи.
Список використаних джерел
1. Маклаков С.В. Моделирование бизнес-процессов с AllFusion Process Modeler. - М.: ДИАЛОГ-МИФИ, 2007. - 224с.
2. Бруннер М. Принципы электронного бизнеса / М. Бруннер – М.: Мир электронной коммерции, 2000. – 453 с.
3. MS Project [Електронний ресурс]: Основи проектування проектів - режим доступу: http://www.webmasterwiki.ru/msproject
4. А.В. Селезнев, А.В. Терехов, Інформатика [Електронний ресурс]: Створення та редагування БД за допомогою сучасних СУБД- режим доступу: http://www.ict.edu.ru/ft/006130/Terehov_c.pdf
5. Лаврищева Е.М. Сборочное программирование / Е.М. Лаврищева, В.Н. Грищенко – Киев – 2009 – 377с.
|