:: ECONOMY :: ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОБЛІКУ :: ECONOMY :: ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОБЛІКУ
:: ECONOMY :: ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОБЛІКУ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 35

Термін подання матеріалів

20 листопада 2024

До початку конференції залишилось днів 0



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОБЛІКУ

 
18.12.2017 18:14
Автор: Яценко Лілія Олегівна, магістрант, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського
[Секція 3. Облік, статистика і аудит;]

Сучасні умови ринкового господарювання передбачають, що особливо важливим для підприємств є своєчасне і адекватне реагування на зміни, які відбуваються у середовищі їх функціонування. Забезпечення передачі облікової інформації на підприємствах відбувається з допомогою різного програмного забезпечення та комунікаційних засобів і технологій. Вирішенням проблеми щодо забезпечення достовірності й оперативності збору бухгалтерської інформації може бути використання в роботі облікових працівників різних підприємств хмарних технологій, які на сьогоднішній день все більше застосовуються в економіці.

Вивченням теоретичних та практичних аспектів інформаційних технологій займалися такі вчені: Глушко С.В., Загородній А.Г., Івахненков С.В., Ларіков В.Ю., Мних Є.В., Палій Є.Ф., Соколов Я.В. та інші. Поряд з цим, питання, пов’язані із застосуванням хмарних технологій в обліку залишаються практично не вивченими, тому, вони потребують подальшого дослідження.

Провівши аналіз доступних на сьогоднішній день інтернет-ресурсів в Україні, можна з впевненістю констатувати, що застосування хмарних технологій можливе безпосередньо і для автоматизації бухгалтерського обліку. Найпоширенішими з віртуальних платформ є: «iforma» – сервіс для підготовки і подання електронної звітності в режимі on-line, з цілодобовим прийомом звітів безпосередньо на своєму веб-сайті з подальшою їх перевіркою і супроводом до відповідних держустанов; «jПарус» – хмарна платформа, яка пропонує до використання у різних модифікаціях прикладні рішення і системи управління автотранспортом; «iFin» – сервіс, який працює в напрямках формування і подача в державні органи різних форм звітності, ведення складського обліку, пакетного створення різного роду бухгалтерських документів; спеціалізовані програмні продукти «1С», що дають можливість віддаленого підключення через веб-інтерфейс до системи «1С» та колективної роботи над документами [2].

До вагомих переваг використання хмарних технологій в економіці можна віднести: цілодобовий доступ до необхідної інформації з довільних комунікативних пристроїв; можливість детально контролювати зміни, які вносяться іншими користувачами у загальнодоступні документи; чітка регламентація прав доступу до наявних ресурсів (документів) із суворим контролем їх видимості в глобальній мережі Інтернет; великі обсяги пам’яті на віртуальних дисках, які виділяються на безкоштовній основі; можливість встановлення на персональні комп’ютери локальних програм , які дозволяють проводити автоматичну синхронізацію останніх версій довільних документів між різними комп’ютерами та інше [1].

Віртуалізація обліку та використання в ньому хмарних технологій – це один із напрямів розвитку автоматизації бухгалтерського обліку. Підтвердженням ефективності використання хмар є значна кількість інтернет-сервісів, які вже сьогодні надають послуги дистанційного вирішення певних облікових задач. В якості напрямів застосування хмарних технологій можна запропонувати організацію архівів, спільну одночасну роботу користувачів над документами, створення консолідованої документації, автоматичну синхронізацію різних версій документів тощо. 

Список використаних джерел:

1.Одаренко О.В. Хмарні обчислювання як актуальний ризик-тренд телекомунікаційних компаній / О.В. Одаренко // Економіка. Менеджмент. Бізнес. – 2014. – №1(9).  – С.34-41. 

2. Ткачук Г. В. Хмарні технології: аналіз, перспективи, реалізації [Електронний ресурс] / Г. В. Ткачук // Комп’ютер у школі та сім’ї. – 2015. – № 2. – С. 40–43. 

_________________________

Науковий керівник: Терлецька Інна Володимирівна, викладач кафедри обліку та оподаткування, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
ПИТАННЯ ФОРМАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ: ТАКСОНОМІЯ
21.12.2017 15:26
УДОСКОНАЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ СУБ’ЄКТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
20.12.2017 17:33




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.594 сек. / Mysql: 1570 (0.502 сек.)