:: ECONOMY :: УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ :: ECONOMY :: УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
:: ECONOMY :: УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 37

Термін подання матеріалів

23 січня 2025

До початку конференції залишилось днів 3



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

 
14.12.2016 13:19
Автор: Короткова Марина Геннадіївна, студент 3 курсу факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова
[Секція 2. Менеджмент. Маркетинг;]

Все більшої значущості набуває інноваційна діяльність підприємств. Будь-які інновації, перш за все, пов’язані з людьми, які їх розробляють, впроваджують, розповсюджують тощо. Від результатів діяльності персоналу залежать безпосередні результати підприємства, особливо в процесі впровадження інновацій. 

У зв’язку зі збільшенням строку підготовки спеціалістів велике значення на підприємствах, які займаються інноваційною діяльністю набуває кадрове планування. Вся організаційно-управлінська діяльність, та насамперед мотиваційна, в сукупності спрямована на активізацію всіх внутрішніх ресурсів робітників та їх максимально ефективне використання.

На підприємствах, які займаються інноваційною діяльністю, більш ніж у будь якій іншій сфері діяльності, успіх залежить від індивідуальних здібностей робітників, ступеня їх підготовки, бажань, тощо. В таких умовах управляти людиною ззовні стає складніше, найбільше значення при цьому отримують методи управління, які припускають співучасть.

Практично всі підприємства, які займаються інноваційною діяльністю, існують в зоні високого ризику. Велике значення для успішного втілення інновацій має створення та підтримка на підприємстві здорового клімату та позитивного настрою. Тому керівництво підприємства повинно не тільки само вірити в нову ідею, але і переконати весь персонал в можливості досягнення успіху, допомогти персоналу ясно уявляти перспективи розвитку підприємства в умовах  якнайглибшої кризи, бути в повній мірі цього слова оптимістами.

В першу чергу це означає, що в таких організаціях повинен бути сильний управлінський персонал. Керівник підприємства більшу частину часу повинен витрачати не на безпосереднє управління, а на формування та розвиток команди, яка здібна самостійно приймати та реалізовувати рішення по широкому колу проблем, на перетворення організації в ту «яка навчається», де всі мають право на ризик, на помилку (але не на повторення помилок).

На підприємствах, які наслідують інноваційну політику, персонал дуже чутливий до відношення вищого керівництва до інновацій. Якщо персонал бачить байдужість вищого керівництва до інновацій, то інновація буде приречена на невдачу за будь-яких подальших зусиль та витрат. Тому так необхідні причасність та повна залученість персоналу в процес проектування та здійснення організаційних змін. Коли на підприємстві вводять будь які зміни, то зазвичай персонал починає приховано їм протидіяти. Само поняття «подолання опору змінам»  припускає, що зміни відбуваються зверху. Але мало хто буде чинити опір змінам, які відбуваються з його участю. 

Концепція формування та залучення персоналу – головна ціль змін на підприємстві, повинна бути спрямована на відібрану його частину та мотивуватися загальним баченням інноваційної цілі.

Побудова ефективної системи управління персоналом, вдалий вибір концепції, мотивації, методів та стилю управління, забезпеченість підприємства трудовими ресурсами, їх раціональне використання, високий рівень продуктивності праці сприяють збільшенню обсягів виробництва продукції, ефективному використанню устаткування, обладнання, машин, механізмів, зниженню собівартості та проектується на результат діяльності підприємства та отримання ним прибутків.




Список використаних джерел:

1. Базарова Т. Ю. Управление персоналом в условиях кризиса / Т. Ю. Базарова, П .В. Малиновский. — М. : ЮНИТИ, 1998. — 243 с.

2. Крушельницька О. В. Управління персоналом : навчальний посібник / О. В. Крушельницька, Д. П. Мельник. — К. : Ін Юре, 2003. — 301 с.

3. Балабанова Л. В. Управління персоналом : підручник / Л. В. Балабанова, О. В. Сардак. — К. : Центр учбової літератури, 2011. — 468 с.

4. Виноградський М. Управління персоналом : навчальний посібник / М. Виноградський, С. Беляєва, А. Виноградська, О. Шканова. — К : Центр навчальної літератури, 2006. — 500 с.

____________________


Науковий керівник: Шевченко Вікторія Сергіївна, кандидат економічних наук, доцент Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова




Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ ДИФЕРЕНЦІАЦІЇ ТОВАРУ НА ПРИКЛАДІ ТМ «ROSHEN»
29.11.2016 18:08
ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
23.12.2016 14:05
ОЦІНКА РІВНЯ ІННОВАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ
18.12.2016 12:03
НАПРЯМИ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ АДРЕСНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ
18.12.2016 12:01
ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ РЕГІОНУ
18.12.2016 11:59
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ
18.12.2016 11:46
СТИМУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ
18.12.2016 11:39
НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РЕГІОНУ
18.12.2016 11:34
ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ В УМОВАХ КРИЗИ
18.12.2016 11:30
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАШИНОБУДІВНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
18.12.2016 11:26




© 2010-2025 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.832 сек. / Mysql: 1630 (0.661 сек.)