:: ECONOMY :: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ В УКРАЇНІ :: ECONOMY :: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ В УКРАЇНІ
:: ECONOMY :: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ В УКРАЇНІ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 36

Термін подання матеріалів

17 грудня 2024

До початку конференції залишилось днів 0



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ В УКРАЇНІ

 
17.11.2016 16:05
Автор: Заремба Дарія Романівна, студент ОКР бакалавр, Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського»
[Секція 7. Інвестиційно-інноваційні процеси в економіці;]

Актуальність розглянутої теми безсумнівна на сучасному етапі розвитку нашої країни. В Україні економічні проблеми досягли насправді масштабних розмірів. І, як наслідок, спостерігаються проблеми в усіх галузях нашого життя, зокрема в легкій та важкій промисловостях, малому та середньому бізнесі, тощо.

Метою дослідження було визначення ефективності вирішення економічних проблем в Україні шляхом прийняття владою законів, як спрямовані на збільшення ВВП України. Дослідження проводилось співставленням ВВП України в залежності від кількості прийнятих законів для покращення економічного стану країни. Дані систематизовано на рисунку 1 (складено автором). 





*складено автором



Рисунок 1 – Динаміка зміни ВВП України в залежності від кількості прийнятих законів



Аналіз наведеної динаміки показав, що ВВП України має нестабільний характер.  Протягом 2005-2007 років спостерігається ріст ВВП та логічне зменшення нововведень. У 2008 році значення ВВП досягає максимуму, але економічна нестабільність спричиняє подальший спад ВВП. 



В 2009 році було змінено загальну тенденцію розвитку, у дечому повертаючись до законопроектів 2005 року. Це привело до стабілізації економіки та зростання ВВП України. З 2011 по 2013 роки продовжується позитивна динаміка росту ВВП, що призводить до зменшення кількості втручань на плин економіки.



Нова економічна криза 2013 року привела до аномальної інфляції національної валюти. Спостерігається фактично катастрофічний стан економіки, що залежить від значення ВВП в доларах США, яке падає до рівня 2005 року. 



Таким чином, з 2005 по 2007 роки спостерігається стабільний розвиток економіки. Після кризи 2008 року видно падіння рівня ВВП. Протягом 2009-2011 років економічні проблеми України зменшуються шляхом введення нових законопроектів, що стабілізує економіку та повертає ріст ВВП, а також зменшує подальшу кількість втручань на період 2011-2013 років. Але у 2013-2014 роках спостерігається нова економічна криза, що привело Україну до поганого стану економіки та повернення її до рівня 2005 року. На даний момент проводиться ряд економічних реформ, які повинні вивести Україну із кризи, що затягнулась.






Список використаних джерел:



1. Офіційний веб-портал Верховної Ради [Електронний ресурс]/ Законодавство України за 2005-2015 рік. Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws



2. Финансовый портал Минфин [Електронний ресурс]/ Валовий внутрішній продукт України. Режим доступу: http://index.minfin.com.ua/index/gdp/



__________________


Науковий керівник: Підлісна Олена Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського»





Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
ЗОВНІШНІ І ВНУТРІШНІ ФАКТОРИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
16.11.2016 21:43
ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
16.11.2016 10:55




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.247 сек. / Mysql: 1599 (0.197 сек.)