|
|
|
АНАЛІЗ НЕОБХІДНИХ ПОТРЕБ В СТВОРЕННІ СИСТЕМИ РОЗРАХУНКУ ЗАЛЕЖНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ КОНКУРЕНТНОЇ РОЗВІДКИ ВІД ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
|
09.12.2011 01:09 |
Автор: Квашук Дмитро Михайлович, здобувач Університету економіки та права "КРОК"
|
[Секція 1. Економіка та підприємництво; ] |
Сучасний ринок - це найвища ступінь ризику, жорстка конкуренція та кон'юнктура, що блискавично змінюється. Для того, щоб вижити і успішно функціонувати, потрібно оперативно реагувати на події і прораховувати дії на кілька кроків вперед, а в цьому може бути тільки один помічник, найдорожчий у світі товар, - інформація. Вміти вчасно отримувати потрібні відомості і забезпечувати їх безпеку це високе мистецтво. Але в нього, як у будь-якого іншого, є свої принципи, своя теорія і практика, оволодівши якими, можна навчитися красиво й ефективно захищатися, вміло і своєчасно атакувати і захищатися від ударів супротивника у нелегкі діловій битві. На сьогоднішній день в умовах становлення недержавних систем безпеки, серед багатьох науковців виникають питання: «чи можливо розрахувати в фінансовому еквіваленті ефективність застосування технологій конкурентної розвідки на підприємстві». Більш того як серед науковців, так і серед бізнесової еліти такі питання виникають досить часто, зокрема: - чи можливо розрахувати ефективність управлінських рішень (як елемента забезпечення внутрішньої безпеки на підприємстві) і які будуть фінансові наслідки від таких рішень; - як визначити економічну ефективність від конкурентної розвідки на підприємстві; - як визначити математичну залежність між цими параметрами з урахування бізнес розрахунків на прибуток від певної господарської діяльності. На сьогоднішній день підрахунку залежності економічної ефективності від застосування технологій діяльності підрозділів конкурентної розвідки та управлінських рішень майже не існує. Хоча такі спроби ведуться [3,1]. Аналіз таких спроб показує, що всі процеси що відбуваються як навколо та і в середині підприємства мають своє числове значення, будь то фінансові прогнози аналітиків на майбутній прибуток підприємства від тих чи інших капіталовкладень, які виражаються в грошовому еквіваленті, або сегмент ринку в якому працює підприємство, що виражається в %, або відсоток ефективності або не ефективності використання виробничих потужностей. У всіх цих випадках кожен елемент діяльності підприємства постійно інтегрується до визначення його фінансової ефективності, будь то позитивний показник - отримання прибутку від тої чи іншої операції, або негативний у вигляді збитків для підприємства, що становить економічну загрозу для підприємства. Тому слід вважати що від процесів що відбуваються на підприємстві залежить його прибуток, (1).
Де: ПР.П – процеси, що відбуваються на підприємстві; ПР. – отриманий прибуток в результаті господарської діяльності.
Список використаної літератури: 1.Наукова стаття Воронцова Г. В. Основные направления оценки эффективности управленческих решений. Вестник Сев. Кав. ГТУ, Серия «Экономика», №2 (13), 2004 Северо-Кавказский государственный технический университет, http://www.ncstu.ru 2.Науково-практичний інтернет портал на базі ННШМБ та УСПП science-home.no-ip.biz:3129. 3.Портер, Майкл, Э. П60 Конкуренция.: Пер. с англ. — М.: Издательский дом «Вильямс», 2005. — 608 с. 4.Шеремет А.Д., Управленчиский анализ на предприятиях связи .-М.: ФБК-ПРЕСС,2002 5.Экономика предприятия: Учебник / Под общ. ред. д-ра екон. наук, проф. С. Ф. Покропивного. — Пер. с укр. 2-го перераб. и доп. изд. — К.: КНЭУ, 2002. - 257с.
e-mail: qwert112112@ukr.net |
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License
|
|
|